Autor Wątek: Zespoły/twórczość instrumentalna  (Przeczytany 4060 razy)

MegaZmiya

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • \m/
    • Zobacz profil
Zespoły/twórczość instrumentalna
« dnia: 20.10.2011, 15:30:14 »
Bierzecie udział w jakiś projektach muzycznych? Macie własne zespoły? Tworzycie muzykę? A może po prostu gracie na jakimś instrumencie? Ja osobiście czekam aż przyjdzie do mnie akustyk (czarny Samick ST91). Z kumplami planujemy założyć zespół o jakże dźwięcznej nazwie... Methane :D Zakładamy, że naszymi gatunkami będą rock i metal. Osobiście planuję pójść w stronę gitary elektrycznej.

SroQ

  • State Alchemist
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
    • http://karawana.eu
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #1 dnia: 20.10.2011, 15:32:24 »
Zespół miałem, jego działalnośc została przerwana studiami i faktem, że każdy polazł gdzie indziej. raczej preferuję wokal, chociaż i na perkusji potrafiłem co nieco przygrać. Muzycznie uderzaliśmy przede wszystkim w rocka.

Wielokropek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #2 dnia: 20.10.2011, 17:22:19 »
Gram, gitara elektryczna. Obecnie jestem w posiadaniu pięknego koreańskiego Epi LP Custom z 99 roku oraz akustyka T. Burtona na którym zaczynałem naukę. Obecnie mamy przerwę w grze z zespołem - perkusista złamał nogę w piszczelu... Gramy muzyke z pogranicza hard/heavy/thrash. Część repertuaru mamy już swojego, jednak nie został zaprezentowany przed jakąś większą publicznością czy nagrany, więc żadnym zapisem nie mogę sie pochwalić ;)

musialmati

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #3 dnia: 21.10.2011, 14:46:24 »
Cytat: 'MegaZmiya' pid='1808' dateline='1319117414'
Ja osobiście czekam aż przyjdzie do mnie akustyk (czarny Samick ST91). Z kumplami planujemy założyć zespół o jakże dźwięcznej nazwie... Methane :D Zakładamy, że naszymi gatunkami będą rock i metal.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja gram kilka lat na gitarze (akustycznej i elektrycznej, na klasyku nie daję zbytnio rady), przez ostatnie pół roku siedzimy z basistą i perkusistą w garażu tego drugiego i tworzymy naszą muzykę... Mamy dość niemało materiału, teraz przyszła kolejna wokalistka, z którą chyba zostaniemy na stałe, więc coś się w końcu zacznie dziać... ;] W każdym razie ścieżki wokalne i teksty czekają na bycie wymyślonymi.

No i oprócz tego od lat tworzę muzykę w solowym projekcie :D Oto trailer: http://www.youtube.com/watch?v=hFx3pGb4q9U
Jeśli wam się podoba, to zapraszam do lajkowania facebookowej strony: www.facebook.com/themusial (tam są wszystkie utwory stworzone w ostatnim okresie - około 8 nagrań)
To jeszcze może zalinkuję swój ulubiony własny utwór: https://www.facebook.com/themusial/posts/245796298782158

Dobra, koniec autolansu, miłego słuchania :P

Wielo, szkoda, że usunęliście wasze nagrania z youtuba :<
« Ostatnia zmiana: 21.10.2011, 14:46:55 wysłana przez musialmati »

Wielokropek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #4 dnia: 21.10.2011, 16:57:56 »
Cytat: 'musialmati' pid='1838' dateline='1319201184'

Wielo, szkoda, że usunęliście wasze nagrania z youtuba :<


Właśnie nie wiem kto to zrobił :/ Ale nie były najlepszej jakości i wokalista jeszcze nie dawał rady :P

MegaZmiya

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
  • \m/
    • Zobacz profil
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #5 dnia: 21.10.2011, 18:09:03 »
Cytat: 'musialmati' pid='1838' dateline='1319201184'

Cytat: 'MegaZmiya' pid='1808' dateline='1319117414'

Ja osobiście czekam aż przyjdzie do mnie akustyk (czarny Samick ST91). Z kumplami planujemy założyć zespół o jakże dźwięcznej nazwie... Methane :D Zakładamy, że naszymi gatunkami będą rock i metal.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Przepraszam bardzo ale co w tym śmiesznego? Mam nadzieję, że tylko nazwa ;) Bo chęci raczej nie są niczym złym prawda? :)

musialmati

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Odpowiedź #6 dnia: 21.10.2011, 20:17:14 »
Nie wiem co jest śmiesznego w nazwie zespołu, pominąłem ją zupełnie, ale teraz zgaduję, że to pewnie znaczy 'metan' po angielsku. Jeśli tak, to w tym, co zacytowałem, jest śmieszne wszystko, poza tą nazwą, lol