Autor Wątek: Woodruff and the Schnibble of Azimuth  (Przeczytany 1838 razy)

Dr.Agon

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Woodruff and the Schnibble of Azimuth
« dnia: 03.02.2010, 23:25:58 »


Gra ta, znana również pod tytułem The Bizarre Adventures Of Woodruff and the Schnibble, stworzona została przez Francuzów z teamu Coktel Vision, autorów takich mega-przebojów, jak Ween: The Prophecy czy kultowej serii Goblins. Woodruff jest w ich dorobku najmłodszą produkcją.

Sama gra opowiada o post-nuklearnym świecie apatii i utraty nadzieji, o walce o odzyskanie wolności i uwolnienie się istot zwanych buzukami spod jarzma ich ciemiężców, zwanych ludźmi. Wbrew pozorom Woodruff nie jest jedyną nadzieją ludzi i buzuków - jest on jedyną szansą na odzyskanie nadzieji. Już na samym początku ten syn słynnego profesora Azymuta zostaje z dziecka zamieniony w osobnika dorosłego. Poddany takiej przemianie traci pamięć i jedynymi rzeczami, jakie pamięta, jest obraz egzkucji jego ukochanego, pluszowego misia dokonanej przez czarny charakter gry, niejakiego BigWiga oraz tytułowe słowo sznibl, które kołacze się Woodruffowi po głowie. Cel gry jest chyba oczywisty - odnaleźć ojca i tajemniczego sznibla oraz... pomścić misia.

W gazecie Komputer Świat GRY nr 12/2001

« Ostatnia zmiana: 03.02.2010, 23:26:34 wysłana przez Dr.Agon »

wlochatyjoe

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
RE: Woodruff and the Schnibble of Azimuth
« Odpowiedź #1 dnia: 03.02.2010, 23:36:56 »
Człowieku jesteś moim Bogiem :D Od 2 lat próbuje sobie przypomnieć jak nazywa się ta gra! A tutaj wchodze patrze na screeny i nie mogę uwierzyć :D Zaraz sprawdze czy jest ona darmowa, jesli nie to gdzies ja sprobuje dorwac :D a tak przy okazji to co z Warcraft 3, gramy? :)

Lien

  • My only hope is this gun
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
RE: Woodruff and the Schnibble of Azimuth
« Odpowiedź #2 dnia: 04.02.2010, 03:01:51 »
Grałem, grałem. Miałem wersje z Komputer Świat Gry. Wspominam tę grę dość dobrze, chociaż w tamtym czasie były lepsze przygodówki.

Dr.Agon

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
RE: Woodruff and the Schnibble of Azimuth
« Odpowiedź #3 dnia: 04.02.2010, 08:37:12 »
Dawno nie grałem w tą pozycję, ale pamiętam takie rzeczy jak Orzech Wigoru, Mędrców np. Smaku czy Zdrowia oraz ten zajebisty jezyk " POO ZIG DRU BNZ oraz BNZ POO GLAP BLAZ". Zaklęcia się z tego układało chyba. No i Kokota ^^