Autor Wątek: Seria Worms  (Przeczytany 1828 razy)

SroQ

  • State Alchemist
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
    • http://karawana.eu
Seria Worms
« dnia: 20.10.2011, 12:06:46 »
Co tu dużo mówic, Wormsy kiedyś były potęga i grą, na ktorej stracilem kilkaset godzin życia. Wiadomo - te 2D bardziej, te 3D już mniej. Najlepsza częścią było oczywiście Worms World Party.

musialmati

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
RE: Seria Worms
« Odpowiedź #1 dnia: 21.10.2011, 15:04:26 »
Oczywiście Wormsy w 3d ssały pałkę, wielka krzywda dla serii, że takie coś w ogóle wychodziło... Ale parę lat (czyli jakiś rok) temu słyszałem, że Team17 robi nową wersję, jednak w 2d. Do czegoś doszło? Pytam, bo w temacie gier to ja nie siedzę, a teraz bym się chętnie w sumie dowiedział :P

PS Worms World Party rox =Δ=

Tfor

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
RE: Seria Worms
« Odpowiedź #2 dnia: 21.10.2011, 15:24:56 »
WWP rządzi, ale Worms Armageddon tez nie były złe.

Wielokropek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
RE: Seria Worms
« Odpowiedź #3 dnia: 21.10.2011, 17:00:43 »
3D były nawet spoczko, ale 2D były ofc fajniejsze. Obecnie pogrywam czasem w wersje na iOS.

SroQ

  • State Alchemist
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
    • http://karawana.eu
RE: Seria Worms
« Odpowiedź #4 dnia: 21.10.2011, 17:11:47 »
Cytat: 'musialmati' pid='1843' dateline='1319202266'

Oczywiście Wormsy w 3d ssały pałkę, wielka krzywda dla serii, że takie coś w ogóle wychodziło... Ale parę lat (czyli jakiś rok) temu słyszałem, że Team17 robi nową wersję, jednak w 2d. Do czegoś doszło? Pytam, bo w temacie gier to ja nie siedzę, a teraz bym się chętnie w sumie dowiedział :P

PS Worms World Party rox =Δ=


Mówisz o Worms Reloaded - wyszły jakiś rok temu, są 2D, ale do World Party im daleko. W ogóle są dziwnie okrojone z trybów i broni.

romanbogucki22

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Seria Worms
« Odpowiedź #5 dnia: 23.06.2013, 19:16:20 »
Worms Reloaded ma kilka nowych rzeczy np. fajny pomysł z magnesem można nieźle nim pokombinować, ale to nie już te same Wormsy. Pamiętam jeszcze pierwsze robaki i zawsze włączałem bo za każdym razem inny śmieszny filmik z robakami lecia. Gra wszechczasy. W 3D nie dało się grać. Pamietam że była jeszcze na PSX gra podobna do robaków ale świniami się chodziło też miło się grało.


« Ostatnia zmiana: 23.06.2013, 21:08:16 wysłana przez Gambit »