Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - wlochatyjoe

Strony: 1 ... 4 5 [6]
76
Widze, że na tym forum jest pełna kultura :D Miło mi to słyszeć :)

77
Ja to rozumiem ale ta gra jest zbyt schematyczna. Ciągle powtarzające się walki ze Scarecrow (identyczna potyczka) taki sam mechanizm gry, itd. Nie mowie ze ta gra jest słaba, bo jet genialna! Fakt faktem, że jeśli chcieliby zrobic zbyt urozmaiconą to do gry weszła by zasada "wszsytko dla wszsytkich, wiec wszystko jest niczyje". Byłoby wiele elementów rozgrywki ale gra byłaby słaba, bo niebyłyby dopracowane. Ale i tak sądze, że mogliby ją bardziej zróżnicować. Piona!

78
To zagramy Dr.Agon?

79
Jako że jestem posiadaczem MacBooka Pro to w niewiele gier mogę grać na komputerze. Jeśli chodzi o gry PC jestem fanem wszsytki dzieł Blizzardu. W Warcrafta III gram od jego światowej premiery. Uwielbiam tą grę i jeszcze ani razu mi się nie znudziła. Jeśli jest ktoś chętny zagrać ze mna na Battle.net to mój nick to "naruto_oo". Moglibyśmy stworzyć jakis klan W3 z tego forum :) piona!

80
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / Batman Arkham Asylum
« dnia: 24.01.2010, 10:15:06 »
Jo jo jo! Co sądzicie o grze Batman Arkham Asylum. Gra mnei zauroczyła. Grafika jest prześliczna, system walki idealny, ogólnie cała rozgrywka jest bardzo fajna i wybaczająca błedy użytkownika. Aczkolwiek, pomimo ciekawej fabuły i wielu różnych złoczyńców z komiksu, którzy chcą dopaść Batmana cała rozgrywka jest bardzo schematyczna. Wyrwj krate tutaj, wejdź do szybu wentylacyjnego, chowaj się na gargulcach, itd itp. Te aspekty sprawiają, że nie moge grać dłużej niż 2h w tą gre bo zaczyna mi się nudzić. Czy mieliście pdoobne odczucia?

81
Nintendo / RE: [SNES] The best game is...
« dnia: 23.01.2010, 16:36:40 »
Jo jo jo ziomale! Pamiętam, że za gnojka zagrywałem się w pare gier non stop na SNESie. Mam dbre wspomnienia z nimi. Oto one:

Król lew (The Lion King)
Prawdziwe kłamstwa (True Lies)
Indiana Jones
Batman Forever
Super Mario Kart
Jeśli też graliście w nie za młodu to podzielcie się wrażeniami. :) PIONTKA!

82
Ja Bioshocka przeszedłem raz. To jest niesamowita gra! Trzeba czekać na sequel :)

83
Stare gry / RE: [DOS] Najlepsze gry na system wszech czasów.
« dnia: 23.01.2010, 16:27:18 »
A zagrywaliście się też tak jak ja we Froggera? :D
84
Jo! Ja aktualnie Pocinam w GTA IV, Batman Arkham Asylum oraz Last Remnant! Wszystkie gry mnie mega wciągnęły i cały czas wymieniam płyty w napędzie żeby się każdą nacieszyć :D

85
Stare gry / RE: [DOS] Najlepsze gry na system wszech czasów.
« dnia: 21.01.2010, 01:48:43 »
The Lost Vikings! To była gra niesamowita. Stworzona została przez Blizzarda. Nie zapomne jak zagrywałem się w tą grę za młodu :)

86
Offtopic / RE: Przywitaj się!
« dnia: 21.01.2010, 01:43:41 »
Jo jo jo tu wlochaty joe!

87
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / Modern Warfare 2
« dnia: 21.01.2010, 01:42:23 »
Witam! Będzie to pierwszy post w dziale XBOX 360 :) Jestem uzależniony od gry Modern Warfare 2! Jeśli są chętni to pisać abyśmy pograli razem przez internet. Mój nick na XBOX LIVE to "wlochaty joe". Piona ludzie! :)

Strony: 1 ... 4 5 [6]