1
Stare gry / Odp: Jazz Jackrabbit 2
« dnia: 03.11.2011, 18:56:47 »
Też mam oryginała Christmas Edition, ale mało grałem w to tak na serio, bardziej jakieś łażenie bez celu po mapie multiplayera... Za to w JJR2: Secret Files to się cisnęło niesamowicie dużo, często, chętnie i serio
Przeszedłem wiele razy, super gra, no i - co ważne - działa na prawie każdym komputerze!
Przeszedłem wiele razy, super gra, no i - co ważne - działa na prawie każdym komputerze!

Te gry się kocha za ten widok 2D, za te realistyczne stłuczki, za przejeżdżanie przechodniów, za wjeżdżanie na tory kolejowe i spalanie auta/siebie. A w GTA 2 jeszcze ta wspaniała grafika! CZAD.