Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - musialmati

Strony: [1] 2
1
Stare gry / Odp: Jazz Jackrabbit 2
« dnia: 03.11.2011, 18:56:47 »
Też mam oryginała Christmas Edition, ale mało grałem w to tak na serio, bardziej jakieś łażenie bez celu po mapie multiplayera... Za to w JJR2: Secret Files to się cisnęło niesamowicie dużo, często, chętnie i serio :D Przeszedłem wiele razy, super gra, no i - co ważne - działa na prawie każdym komputerze!

2
Inne / RE: Zaginione fanty z dzieciństwa
« dnia: 23.10.2011, 23:23:53 »
Kaczory Donaldy i Cybermychy wyrzucałem własnoręcznie, bo miejsca na podręczniki nie było ;(((((((((((((((((((
A te bajery z czipsów wsiąkły, po prostu gdzieś.

3
Książka i komiks / RE: Kaczor Donald
« dnia: 23.10.2011, 18:50:11 »
Pei'

Kaczor Donald to wielka część mojego dzieciństwa, prawdopodobnie będę go wspominał po stare lata. Był tak kultowy, że zarobione pieniądze w grze (Super Taxi Driver, lol, jedna z gorszych gier ever) przeliczałem na Kaczory (jeden egzemplarz kosztował wtedy 3,95zł... Teraz z 7zł, co nie?) :D Wspaniała zawartość... Figle Figlarzy, komiksy, no i te zabawki. Niektóre do dziś trzymam, np. okulary agenta leżą w tym momencie na moim biurku :P

4
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« dnia: 22.10.2011, 14:46:11 »
No ładnie, dla mnie to kluczowy element :P Bez niego jest naprawdę dziwnie.

5
Offtopic / RE: Dzień dzisiejszy- blabla o wszystkim i niczym
« dnia: 22.10.2011, 14:37:54 »
Choroba - dzień siódmy ;p

6
Książka i komiks / RE: Czasopisma
« dnia: 22.10.2011, 14:36:53 »
Teraz Rock to jedyne, co nieraz się dostaje w moje ręce bez okazji. A gdy jestem w podróży, lub poza domem, to wiadomo, że mniej zajęć i kupuje się inne rzeczy, zazwyczaj Focusa. Gitarzysta mnie mało interesuje, te pozostałe muzyczne są przeze mnie niesprawdzone, a komputerowe już dawno przestały ciekawić. Nieraz przeczytam cudze CDA ;P

7
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« dnia: 22.10.2011, 14:33:34 »
Rany, tego się obawiałem. Oczywiście, że nie o to mi chodzi, ale za to o to:
Gdyby był nieprzeczytany wcześniej, to byłaby pomarańczowa.

8
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« dnia: 21.10.2011, 23:21:23 »
Jeszcze ja mam sugestię. Gdy wchodzę w temat, to nie wiem które posty przeczytałem już wcześniej, a które dopiero teraz. Wiecie o co chodzi? W phpBB w domyślnym skinie przeczytane wcześniej są oznaczane małą białą karteczką, a nowoczytanie pomarańczową. Być może tutaj już to jakoś jest zaznaczone, tylko tego nie widzę... Ale jeśli nie jest, to bardzo bym chciał, żeby to zamontować ;)

9
Nasza twórczość / RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« dnia: 21.10.2011, 20:17:14 »
Nie wiem co jest śmiesznego w nazwie zespołu, pominąłem ją zupełnie, ale teraz zgaduję, że to pewnie znaczy 'metan' po angielsku. Jeśli tak, to w tym, co zacytowałem, jest śmieszne wszystko, poza tą nazwą, lol

10
Film i muzyka / RE: Dzisiaj w TV
« dnia: 21.10.2011, 20:16:05 »
Fabuła gry: zabij wszystkich i patrz, jak twoja twarz coraz bardziej krwawi.
Miłego filmu x D

11
Stare gry / RE: Seria Worms
« dnia: 21.10.2011, 15:04:26 »
Oczywiście Wormsy w 3d ssały pałkę, wielka krzywda dla serii, że takie coś w ogóle wychodziło... Ale parę lat (czyli jakiś rok) temu słyszałem, że Team17 robi nową wersję, jednak w 2d. Do czegoś doszło? Pytam, bo w temacie gier to ja nie siedzę, a teraz bym się chętnie w sumie dowiedział :P

PS Worms World Party rox =Δ=

12
Stare gry / RE: Gta 1 i Gta 2
« dnia: 21.10.2011, 15:00:08 »
GTA 1 i 2? Dobre do zabawy, misji to ja nigdy nie umiałem za bardzo tam przechodzić ;p To było dość smutne, bo w późniejszych częściach nie miałem problemów 8) Te gry się kocha za ten widok 2D, za te realistyczne stłuczki, za przejeżdżanie przechodniów, za wjeżdżanie na tory kolejowe i spalanie auta/siebie. A w GTA 2 jeszcze ta wspaniała grafika! CZAD.

13
Informacje o blogu i forum Karawany / Propozycje
« dnia: 21.10.2011, 14:55:26 »
Czy administrator umie edytować styl forum? Jeśli tak, to wspaniale, bo mam dwie sugestie:
1. Wmontowanie shoutboxa
2. Naprawienie tego błędu, który widać na dole strony. W miejscu, gdzie wyświetlają się użytkownicy online, są oni połączeni, a mogliby być oddzieleni (najlepiej przecinkiem i spacją) ;)
Jioł

14
Film i muzyka / RE: Moja muzyka
« dnia: 21.10.2011, 14:53:09 »
"Słucham rock, alternative, indie, polish oraz hard rock, włączając:
Red Hot Chili Peppers, Coldplay, GrubSon, Guns N' Roses, Jon Lajoie, U2, Akurat, Muse, Myslovitz, System of A Down, Tenacious D, The Killers, AC/DC, Kult, T.Love, Strachy Na Lachy, The Offspring, The Wombats, Blue October, The White Stripes, Stratovarius, Metallica, Wilki, Arctic Monkeys, The Rolling Stones, Limp Bizkit, People of the haze, Depeche Mode, Bon Jovi, R.E.M., Manic Street Preachers, Green Day, Queen, Deep Purple, Flogging Molly, Musiał, Republika, Zeus, David Bowie, Cold War Kids, Whitesnake, Kiss, Oddział Zamknięty, Franz Ferdinand, Led Zeppelin, British Sea Power, Iron Maiden, Switchfoot, Martin Lechowicz, The Strokes.

Sprawdź mój muzyczny gust: http://www.lastfm.pl/user/musialmati "

Sorry za pójście na łatwiznę :P

15
Nasza twórczość / RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« dnia: 21.10.2011, 14:46:24 »
Cytat: 'MegaZmiya' pid='1808' dateline='1319117414'
Ja osobiście czekam aż przyjdzie do mnie akustyk (czarny Samick ST91). Z kumplami planujemy założyć zespół o jakże dźwięcznej nazwie... Methane :D Zakładamy, że naszymi gatunkami będą rock i metal.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja gram kilka lat na gitarze (akustycznej i elektrycznej, na klasyku nie daję zbytnio rady), przez ostatnie pół roku siedzimy z basistą i perkusistą w garażu tego drugiego i tworzymy naszą muzykę... Mamy dość niemało materiału, teraz przyszła kolejna wokalistka, z którą chyba zostaniemy na stałe, więc coś się w końcu zacznie dziać... ;] W każdym razie ścieżki wokalne i teksty czekają na bycie wymyślonymi.

No i oprócz tego od lat tworzę muzykę w solowym projekcie :D Oto trailer: http://www.youtube.com/watch?v=hFx3pGb4q9U
Jeśli wam się podoba, to zapraszam do lajkowania facebookowej strony: www.facebook.com/themusial (tam są wszystkie utwory stworzone w ostatnim okresie - około 8 nagrań)
To jeszcze może zalinkuję swój ulubiony własny utwór: https://www.facebook.com/themusial/posts/245796298782158

Dobra, koniec autolansu, miłego słuchania :P

Wielo, szkoda, że usunęliście wasze nagrania z youtuba :<

Strony: [1] 2