Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - wlochatyjoe

Strony: [1]
1
Informacje o blogu i forum Karawany / WAZNE!
« dnia: 05.10.2011, 09:21:40 »
Nasza konkurencja, czyli www.geek-world.pl upadła! hahahaha! wygraliśmy ! tak ma być!!! co o tym sadzicie?

2
Hola hola! W tym wątku chciałbym usłyszeć opinie wszystkich fanów jRPG i nie tylko na temat najnowszej gry Square Enix - Final Fantasy XIII. Zapraszam do dyskusji.

Link do mini felietonu: http://public.iwork.com/document/?a=p1347957679&d=ffxiii.pages

3
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / Dragon Age
« dnia: 21.07.2010, 13:41:29 »
Zastanawiam się nad kupnem Dragon Age na XBOX 360. Czytałem recenzje tej gry i są bardzo dobre. Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto nią grał? I co ogólnie o tej grze sądzicie?

4
Stare gry / Dark Colony
« dnia: 03.02.2010, 23:32:43 »
ja bym chciał wam przypomnieć niesamowitą strategię z 1997 roku. Gra ta nazywa się.... (teraz wchodza fanfary)... DARK COLONY. Gra w swoim czasie była niesamowicie innowacyjna. Wprowadzała wiele nowych rozwiązań. Graficznie była bardzo dobrze zrobiona. Jestem ciekaw ile osób z was w nią grało. Swego czasu była dołączona do CD-ACTION jako pełna wersja.Z tego co widzę ta gra jest juz darmowa i można ją pobrać z tej strony:
http://www.darkcolony.pl/downloads.php?cat_id=5

PIONA!

5
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / The Last Remnant
« dnia: 27.01.2010, 15:55:29 »
jo jo jo! Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o grze the Last Remnant. Mam ją na Xboxa 360. Gra jest bardzo ładna pod względem wizualnym i audio-wizualnym. Aczkolwiek wątek fabularny jest dość słaby. Jest za dużo jednostek przez co żadnej postaci nie możemy tak naprawde dobrze poznać. Walki są zbyt długie i zbyt monotonne. Jest bardzo mało elementów taktycznych. Jestem fanem gier studia Sqaure, więc i tą pozycję bedę chciał skończyć, aczkolwiek twierdzę, że tym razem twórcy gry nie postarali się za bardzo.

6
Jako że jestem posiadaczem MacBooka Pro to w niewiele gier mogę grać na komputerze. Jeśli chodzi o gry PC jestem fanem wszsytki dzieł Blizzardu. W Warcrafta III gram od jego światowej premiery. Uwielbiam tą grę i jeszcze ani razu mi się nie znudziła. Jeśli jest ktoś chętny zagrać ze mna na Battle.net to mój nick to "naruto_oo". Moglibyśmy stworzyć jakis klan W3 z tego forum :) piona!

7
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / Batman Arkham Asylum
« dnia: 24.01.2010, 10:15:06 »
Jo jo jo! Co sądzicie o grze Batman Arkham Asylum. Gra mnei zauroczyła. Grafika jest prześliczna, system walki idealny, ogólnie cała rozgrywka jest bardzo fajna i wybaczająca błedy użytkownika. Aczkolwiek, pomimo ciekawej fabuły i wielu różnych złoczyńców z komiksu, którzy chcą dopaść Batmana cała rozgrywka jest bardzo schematyczna. Wyrwj krate tutaj, wejdź do szybu wentylacyjnego, chowaj się na gargulcach, itd itp. Te aspekty sprawiają, że nie moge grać dłużej niż 2h w tą gre bo zaczyna mi się nudzić. Czy mieliście pdoobne odczucia?

8
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / Modern Warfare 2
« dnia: 21.01.2010, 01:42:23 »
Witam! Będzie to pierwszy post w dziale XBOX 360 :) Jestem uzależniony od gry Modern Warfare 2! Jeśli są chętni to pisać abyśmy pograli razem przez internet. Mój nick na XBOX LIVE to "wlochaty joe". Piona ludzie! :)

Strony: [1]