Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Nasza twórczość / RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MegaZmiya dnia 21.10.2011, 18:09:03 »
Cytat: 'musialmati' pid='1838' dateline='1319201184'

Cytat: 'MegaZmiya' pid='1808' dateline='1319117414'

Ja osobiście czekam aż przyjdzie do mnie akustyk (czarny Samick ST91). Z kumplami planujemy założyć zespół o jakże dźwięcznej nazwie... Methane :D Zakładamy, że naszymi gatunkami będą rock i metal.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Przepraszam bardzo ale co w tym śmiesznego? Mam nadzieję, że tylko nazwa ;) Bo chęci raczej nie są niczym złym prawda? :)
92
Stare gry / RE: Seria Worms
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SroQ dnia 21.10.2011, 17:11:47 »
Cytat: 'musialmati' pid='1843' dateline='1319202266'

Oczywiście Wormsy w 3d ssały pałkę, wielka krzywda dla serii, że takie coś w ogóle wychodziło... Ale parę lat (czyli jakiś rok) temu słyszałem, że Team17 robi nową wersję, jednak w 2d. Do czegoś doszło? Pytam, bo w temacie gier to ja nie siedzę, a teraz bym się chętnie w sumie dowiedział :P

PS Worms World Party rox =Δ=


Mówisz o Worms Reloaded - wyszły jakiś rok temu, są 2D, ale do World Party im daleko. W ogóle są dziwnie okrojone z trybów i broni.
93
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SroQ dnia 21.10.2011, 17:10:20 »
Takowy temat powstal w zasadzie przed chwilą w offtopicu ;P
94
Offtopic / Dzień dzisiejszy- blabla o wszystkim i niczym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SroQ dnia 21.10.2011, 17:09:17 »
Nie znalazlem na forum nic podobnego, tak wiec możemy w tym temacie popisać sobie co dzisiaj robiliśmy i tak dalej.

Tak więc powracam półżywy z ośmiu godzin wykładów i czekam aż admin w końcu sie odezwie w sprawie forum. Na wieczór planuję opierniczać się przy seansie Ratatuj (na TVP1) i zajadać w tym czasie pizze.

Czekam tez przy okazji na przesyłki z poczty w postaci figurek z Final Fantasy XIII (których fotorecenzja na bank wleci na karawane) oraz programatora do DS-a w celu ogarnięcia polskich wersji gier, ktorych ostatnio wysypało sporo, a niektore wciąz powstają (Zelda <3)
Najpewniej jutro ogarnę też przegląd prasy z najnowszym Neo+. W zasadzie, przy odrobinie szczęscia wleci on nawet dzisiaj.
95
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wielokropek dnia 21.10.2011, 17:08:42 »
Czy ja wiem czy shoutbox jest potrzebny? Temat, w którym by można rozmawiać o dupie maryni też by dał radę.
96
Informacje o blogu i forum Karawany / RE: Propozycje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SroQ dnia 21.10.2011, 17:04:29 »
Dajcie nam czas na ogarnięcie sie w weekend i krotko po, wszystko bedzie systematycznie usprawniane.
97
Stare gry / RE: Seria Worms
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wielokropek dnia 21.10.2011, 17:00:43 »
3D były nawet spoczko, ale 2D były ofc fajniejsze. Obecnie pogrywam czasem w wersje na iOS.
98
Nasza twórczość / RE: Zespoły/twórczość instrumentalna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wielokropek dnia 21.10.2011, 16:57:56 »
Cytat: 'musialmati' pid='1838' dateline='1319201184'

Wielo, szkoda, że usunęliście wasze nagrania z youtuba :<


Właśnie nie wiem kto to zrobił :/ Ale nie były najlepszej jakości i wokalista jeszcze nie dawał rady :P
99
Gry multiplatformowe i ogólna dyskusja / League of Legends
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tfor dnia 21.10.2011, 16:19:21 »
No właśnie, czy ktoś z Was gra?
Ja osobiście zacząłem swoją przygodę z LoL'em w czerwcu, gra bardzo mi się podoba, dodatkowym atutem jest to, że jest darmowa ;).

Mnóstwo ciekawych bohaterów do wyboru, zmusza wręcz do współpracy z resztą team'u.
Szczególnie przypadł mi do gustu niedawno dodany tryb, czyli Dominion.

Jak jest z Wami?
Słyszeliście, graliście? Ktoś z Waszych znajomych gra?

Gram postaciami Xin Zhao, Veigar oraz Blitzcrank.
100
Stare gry / RE: Seria Worms
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tfor dnia 21.10.2011, 15:24:56 »
WWP rządzi, ale Worms Armageddon tez nie były złe.
Strony: 1 ... 8 9 [10]