Autor Wątek: Larry 7: Miłość na Fali  (Przeczytany 1684 razy)

Dr.Agon

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
Larry 7: Miłość na Fali
« dnia: 03.02.2010, 23:35:55 »


"Larry 7: Miłość na Fali jest ostatnią udaną grą (jej kontynuację lepiej przemilczeć) przedstawiającą przygody niereformowalnego podrywacza Larry'ego Laffera. Bliżej nie muszę chyba przedstawiać sylwetki naszego niskiego, łysiejącego błazna z kiepskim, jeśli chodzi o ubiór, gustem, ponieważ jest bohaterem jednej z najbardziej popularnych serii w historii gier przygodowych. Nadmienię tylko, że tym razem, na co zresztą wskazuje tytuł, Larry będzie wykorzystywać swój wątpliwy urok na pokładzie ekskluzywnego statku.

Jest to bardzo dobrze przygotowana produkcja. Miła dla oka grafika (choć dziś razić może dość niska rozdzielczość), rewelacyjny humor (z którego słynie cała seria) oraz naprawdę dobra lokalizacja z Jerzym Stuhrem i Katarzyną Figurą w rolach głównych. Przyczepić się można co najwyżej do pewnych zagadek, a to dlatego, że niektóre komendy trzeba wpisać samodzielnie (kto próbował "doić" bobra, wie o co chodzi). Jeśli nie jesteś wojującą feministką (wojującym feministą ;)), Larry 7 to tytuł, z którym powinnaś (powinieneś) się zapoznać."

Jedna z moich ulubionych przygodówek.




Lien

  • My only hope is this gun
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
RE: Larry 7: Miłość na Fali
« Odpowiedź #1 dnia: 04.02.2010, 03:09:29 »
Klasyka sama w sobie. Kupiłem wydanie za 29,90zł w serii która, ukazywała się w kiosku, nazywała się chyba "Dobra GRA", czy też "Ekstra Klasyka". Ogromnym plusem tej serii było to, że gry były zapakowane tak jak w dniu premiery tj. do poskładania tekturowe pudełko, instrukcja, covery do CD. Kupiłem z tej serii również Heroes 3 z dodatkami.

Co do samej gry to najbardziej mnie bawiło szukanie prezerwatyw na wzór "łoliego"